Zet je artikelen op je verlanglijstje. Log in om het lijstje te bewaren of om hem door te kunnen sturen.
Brandweer Brandblusser Deluxe
Afmeting verpakking:
37,5 x 31 x 8,5 cm
-
-
-
Afmeting verpakking: 37,5 x 31 x 8,5 cmGeschikt vanaf: 3 jaarThema: BrandweerThema: CarnavalMerk: Duckiez
-
-
-
Klik op de foto om in te zoomen.
Klik op de video om af te spelen.
Dit artikel is uitverkocht en komt niet meer terug in ons assortiment
Bekijk meer Overige Accessoires Meer Overige Accessoires Bekijk meer Overige Accessoires Meer Overige AccessoiresDit vind je misschien ook leuk
Omschrijving
Brand! Er is brand! Doe gauw de blusser op je rug, pomp de slang vol en probeer de brand te blussen! Is er geen brand? Spuit dan gewoon iedereen om je heen lekker nat! Set is exclusief brandweerhelm.
Te vinden in de volgende categorieën:
Specificaties
Artikelcode: | 1210034 |
Afmeting verpakking: | 37,5 x 31 x 8,5 cm |
Geschikt vanaf: | 3 jaar |
EAN code: | 5413247041982 |
Prijs in euro's: | Incl. BTW en excl. verzendkosten |
Meer van Carnaval: |
Te vinden in de volgende categorieën:
Bezorging
-
Gratis verzenden vanaf € 45 in
- Afhalen bij ons filiaal in Ede
-
Binnen 30 dagen kun je je bestelling retourneren.
Ga naar de retourenpagina en volg, indien mogelijk, de procedure.
We vragen je nog niet te spelen met jouw product als je het nog gaat retourneren. Heb je bijvoorbeeld een emmertje met schep gekocht? Pak het gerust uit, bekijk het goed, en voel er even aan; precies zoals je in een gewone winkel zou doen. Wacht alleen nog even met de zandbak ingaan, tot je zeker weet dat dit het artikel is dat je wilt hebben.
Veiligheid

- Waarschuwing: Niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar ivm kleine onderdelen.
Reviews
Beoordeling
4.4 / 5 door 18 klanten
5 sterren
7 Reviews
4 sterren
11 Reviews
3 sterren
0 Reviews
2 sterren
0 Reviews
1 sterren
0 Reviews

Hoe controleren en plaatsen wij reviews?
Al onze reviews zijn van geverifieerde aankopen. Dit betekent dat de gebruikers de producten die ze beoordelen daadwerkelijk hebben gekocht. Deze controle gebeurt automatisch. Zo voorkomen we nep reviews. Wij plaatsen altijd alle reviews van geverifieerde gebruikers. Lobbes betaalt niet voor reviews.
Reviews
Op 9 februari 2016
heeft dit artikel gekocht
Erg leuk voor kinderen die gek zijn van de brandweer
Op 9 juli 2015
heeft dit artikel gekocht
Met dit artikel is onze zoon tijden aan het spelen.
Op 9 juli 2014
heeft dit artikel gekocht
Kleinzoon is helemaal gelukkig en blust er lustig op los. Blijft wel wat water uit de sproeier lopen, ook als er niet gepompt wordt.
Kan als hij helemaal is gevuld iets aan de zware kant zijn voor de jongste kinderen.
Kan als hij helemaal is gevuld iets aan de zware kant zijn voor de jongste kinderen.
Op 6 mei 2014
heeft dit artikel gekocht
Wat een leuke brandblusser! Je kan er lekker veel water in doen en als rugzak op je rug dragen en dan... spuiten maar! Hilariteit verzekerd.
Op 29 april 2014
heeft dit artikel gekocht
Cadeau kleinkind dus weet nog niet hoe het in gebruik is.