Zet je artikelen op je verlanglijstje. Log in om het lijstje te bewaren of om hem door te kunnen sturen.
-
Afmeting verpakking: 27 x 18 x 11 cmGeschikt vanaf: Vanaf 12 maandenMateriaal: KunststofKleur: MeerkleurigMerk: SpectronKarakter: Stitch -
-
-
-
-
-
-
Klik op de foto om in te zoomen.
Klik op de video om af te spelen.
Nu besteld, morgen in huis
29,
99
|
Gratis verzenden vanaf € 45 in |
|
| Voor 16:00 besteld, morgen in huis | |
| Bezorgd bij je thuis of 3000+ afhaalpunten | |
| Gratis retourneren binnen 30 dagen | |
| Betaal gemakkelijk achteraf met Klarna | |
| Grootste assortiment van NL | |
| Gratis af te halen bij een Lobbes servicepunt |
4.7 van 5.0
van 57.727 reviews
van 57.727 reviews
Uitstekend bevonden door onze klanten
Omschrijving
Maak kennis met de nieuwe Cry Baby uit de Loving Care serie! Loving Care Stitch is verkleed als niemand minder dan Stitch. Ze draagt een blauw pakje met grote oren en een capuchon met het gezicht van Stitch erop. Dit zachte pakje kun je aan- en uittrekken, zodat je haar steeds opnieuw kunt verkleden.
Loving Care Stitch is 26,5 cm lang en komt met twee schattige accessoires: een blauwe drinkbeker en een paarse speen. Natuurlijk huilt ook zij echte traantjes! Vul haar hoofdje met water en druk zachtjes op haar hoofd om haar te laten huilen, net als een echte baby. Troost haar met haar speentje of geef haar iets te drinken uit haar beker. Ze houdt ervan om geknuffeld te worden en overal met jou mee naartoe te gaan!
Loving Care Stitch is 26,5 cm lang en komt met twee schattige accessoires: een blauwe drinkbeker en een paarse speen. Natuurlijk huilt ook zij echte traantjes! Vul haar hoofdje met water en druk zachtjes op haar hoofd om haar te laten huilen, net als een echte baby. Troost haar met haar speentje of geef haar iets te drinken uit haar beker. Ze houdt ervan om geknuffeld te worden en overal met jou mee naartoe te gaan!
Lees meer
Te vinden in de volgende categorieën:
Specificaties
| Artikelcode: | 4680736 |
| Afmeting verpakking: | 27 x 18 x 11 cm |
| Geschikt vanaf: | Vanaf 12 maanden |
| EAN code: | 8421134927377 |
| Prijs in euro's: | Incl. BTW en excl. verzendkosten |
| Meer van Stitch: | |
| Merk: | Spectron |
| Materiaal: | Kunststof |
| Kleur: | Meerkleurig |
Te vinden in de volgende categorieën:
Bezorging
-
Gratis verzenden vanaf € 45 in
- Afhalen bij ons filiaal in Ede
-
Binnen 30 dagen kun je je bestelling retourneren.
Ga naar de retourenpagina en volg, indien mogelijk, de procedure.
We vragen je nog niet te spelen met jouw product als je het nog gaat retourneren. Heb je bijvoorbeeld een emmertje met schep gekocht? Pak het gerust uit, bekijk het goed, en voel er even aan; precies zoals je in een gewone winkel zou doen. Wacht alleen nog even met de zandbak ingaan, tot je zeker weet dat dit het artikel is dat je wilt hebben.
Dit vind je misschien ook leuk
-
Babypop in Giftbox9,99 3,49
-
Babypop in Draagstoel6,99
-
Babypop met Muts4,99
-
L.O.L. Surprise Loves Care Bears Tots14,99
-
Babypop Klein Kleur7,50
-
Babypop met Badjas, 20cm6,99
-
Ma Corolle Babypop - Pauline, 36cm36,99
-
Corolle Mon Grand Poupon Babypop met Lang Haar - Julie, 36cm59,99
-
Corolle Mon Premier Bad Babypop Alyzée - 30cm29,99
-
Corolle Mon Grand Poupon Babypop Lila, 42cm55,99
-
Corolle Grote Babypop met Bloemetjes, 36cm36,99
-
Corolle Mon Premier Poupon Babypop Maria, 30cm34,99
-
Babypop met Zacht Lichaam, 26cm9,99
-
Popje in Draagstoel8,99 5,00
-
Corolle Mon Grande Poupon Babypop Eliott - 36cm39,99
-
New Born Baby Drink- en Plaspop, 8dlg.39,99
-
New Born Baby Badpop19,99
-
Corolle Mon Grand Poupon Interactieve Babypop Lucille, 42cm70,99
Heb je een vraag over 'Cry Babies Loving Care Stitch Babypop - 26,5cm'?
Enkele velden zijn niet juist ingevuld:
Velden gemarkeerd met een * zijn verplichte velden.