Zet je artikelen op je verlanglijstje. Log in om het lijstje te bewaren of om hem door te kunnen sturen.
-
-
Merk: Centraal BoekhuisIllustrator: Marian van LieshoudBindwijze: PaperbackAuteur: Thera CoppensUitgever: Uitgeverij Marmer
Klik op de foto om in te zoomen.
Klik op de video om af te spelen.
Nu leverbaar
14,
99
Gratis verzenden vanaf € 39 in |
|
Voor 16:00 besteld, morgen in huis | |
Bezorgd bij je thuis of 3000+ afhaalpunten | |
Gratis retourneren binnen 30 dagen | |
Betaal gemakkelijk achteraf met Klarna | |
Grootste assortiment van NL | |
Gratis af te halen bij een Lobbes servicepunt |
4.7 van 5.0
van 55.382 reviews
van 55.382 reviews
Uitstekend bevonden door onze klanten
Omschrijving
Een klein konijntje gaat alleen per trein naar de stad. Moeder konijn wuift hem na. Het konijntje zit wat sip in het achterste wagentje, helemaal alleen. Maar bij elk station stapt er een ander diertje in en allemaal hebben ze hun eigen reden om naar de stad te gaan. Bij de eindhalte gekomen hollen ze allemaal weg. De machinist en de conducteur doen een dutje onder de klok van het station. Om vier uur komen alle figuurtjes blij terug. De trein vertrekt. Onderweg is het heel gezellig want ze hebben allemaal wel iets leuks meegemaakt. Aan het einde van de rit staat Moeder konijn op het perron te wachten. Ze ziet haar konijntje met een brede lach uitstappen en vraagt: 'Was het fijn in de trein? Wat heb je meegebracht?' Het konijntje slaat zijn armen om de muis met het verbonden pootje en samen roepen ze blij: 'Een vriendje!!!'
In dit populaire prentenboek gaan tekst en illustraties (met waterverf ingekleurde inkttekeningen) een ware symbiose aan. De tekst is lief en zit vol belevingswoorden; de illustraties zijn zacht en aansprekend en bieden tal van details. Een warm verhaal van een auteur die, evenals de illustratrice, haar sporen al ruimschoots verdiend heeft met tal van boeken voor volwassenen en kinderen.
In dit populaire prentenboek gaan tekst en illustraties (met waterverf ingekleurde inkttekeningen) een ware symbiose aan. De tekst is lief en zit vol belevingswoorden; de illustraties zijn zacht en aansprekend en bieden tal van details. Een warm verhaal van een auteur die, evenals de illustratrice, haar sporen al ruimschoots verdiend heeft met tal van boeken voor volwassenen en kinderen.
Lees meer
Te vinden in de volgende categorieën:
Specificaties
Artikelcode: | 4884322 |
Afmeting artikel: | 21 x 21 cm |
EAN code: | 9789460682025 |
Prijs in euro's: | Incl. BTW en excl. verzendkosten |
Meer van Centraal Boekhuis: | |
Verschijningsjaar: | 2014 |
Illustrator: | Marian van Lieshoud |
Bindwijze: | Paperback |
Auteur: | Thera Coppens |
Uitgever: | Uitgeverij Marmer |
Te vinden in de volgende categorieën:
Bezorging
-
Gratis verzenden vanaf € 39 in
- Afhalen bij ons filiaal in Ede
-
Binnen 30 dagen kun je je bestelling retourneren.
Ga naar de retourenpagina en volg, indien mogelijk, de procedure.
We vragen je nog niet te spelen met jouw product als je het nog gaat retourneren. Heb je bijvoorbeeld een emmertje met schep gekocht? Pak het gerust uit, bekijk het goed, en voel er even aan; precies zoals je in een gewone winkel zou doen. Wacht alleen nog even met de zandbak ingaan, tot je zeker weet dat dit het artikel is dat je wilt hebben.
Dit vind je misschien ook leuk
-
(Voor)lees Prentenboek PingWing16,99 9,99
-
Anna en de zomer16,95
-
Hoi, naar school!12,99
-
Prentenboek Jonathan de Toverpony15,99 5,99
-
De Brandweer18,96
-
Daantje het Vulkaantje14,99
-
Anna in het verkeer16,95
-
Over een kleine mol... Kartonboek12,99
-
De Walvis wilde meer15,99 11,99
-
Willewete - Piraten20,95
-
De Ridder zonder billen16,99
-
Op de grote wc16,95
-
Anna en haar lieve familie16,95
-
De Gele Ballon - Kartonboek24,99
-
De verhalen van Kleine Beer24,99
-
De kleur van emoties24,95
-
Prentenboek Groot - Eva de Eenhoorn en Zoe de Zeemeermin4,99
-
Alfabet24,90
Heb je een vraag over 'Was het fijn in de trein'?
Enkele velden zijn niet juist ingevuld:
Velden gemarkeerd met een * zijn verplichte velden.