De verrader van de troon

Afmeting: 22,7 x 15,0 cm
De verrader van de troon
Klik op de foto om in te zoomen.
Dubbelklik op de foto om te vergroten.
Afbeeldingen laden...
20,99
Dit artikel is uitverkocht en komt niet meer terug in ons assortiment
Omschrijving
In De verrader van de troon, het vervolg op Rebel in de woestijn van Alwyn Hamilton, lees je verder over de avonturen van een stoere cowgirl. Een heerlijke, niet weg te leggen YA-fantasy.

In Rebel in de woestijn van Alwyn Hamilton ontvluchtte cowgirl Amani met een mysterieuze vreemdeling het woestijndorp waarin ze woonde, op zoek naar vrijheid. Maar ze belandde in een strijd tegen een wrede sultan, die zijn eigen vader afslachtte en de woestijndorpen met harde hand regeert. Een onverwachte ontmoeting zet haar leven op z’n kop. Ze wordt ontvoerd en naar het paleis van de sultan gebracht. Het paleis is een wespennest van achterdocht, angst en intriges - eigenlijk de perfecte plek om te spioneren. Maar dat is niet zonder gevaren…

‘Superspannend boek en een aanrader voor de fans van De Hongerspelen en De Selectie’.
Girlz
Meer
Specificaties
Artikelcode: 6503932
Afmeting: 22,7 x 15,0 cm
EAN code: 9789024570270
Prijs in euro's: Incl. BTW en excl. verzendkosten
Auteur: Alwyn Hamilton
Bindwijze: Paperback
Aantal pagina's: 464
Verschijningsjaar: 2017
Uitgever: Luitingh Sijthoff
Te vinden in de volgende categorie:
Bezorging
  • Op dagen voor 21:45 uur besteld, volgende dag in huis
  • Gratis verzenden vanaf € 35 in NL BE
  • GRATIS afhalen bij ons filiaal in Ede
  • Binnen 30 dagen kun je je bestelling retourneren.
    Ga naar de retourenpagina en volg, indien mogelijk, de procedure.
    We vragen je nog niet te spelen met jouw product als je het nog gaat retourneren. Heb je bijvoorbeeld een emmertje met schep gekocht? Pak het gerust uit, bekijk het goed, en voel er even aan; precies zoals je in een gewone winkel zou doen. Wacht alleen nog even met de zandbak ingaan, tot je zeker weet dat dit het artikel is dat je wilt hebben.