De verrader van de troon

Afmeting: 22,7 x 15,0 cm
De verrader van de troon
Beweeg over de foto om in te zoomen.
Dubbelklik op de foto om te vergroten.
Afbeeldingen laden...
19,99
Levertijd 3 werkdagen
Gratis verzenden vanaf € 35 in NL BE
Ook bezorging op zaterdag
Gratis retourneren binnen 30 dagen
Omschrijving
In De verrader van de troon, het vervolg op Rebel in de woestijn van Alwyn Hamilton, lees je verder over de avonturen van een stoere cowgirl. Een heerlijke, niet weg te leggen YA-fantasy.

In Rebel in de woestijn van Alwyn Hamilton ontvluchtte cowgirl Amani met een mysterieuze vreemdeling het woestijndorp waarin ze woonde, op zoek naar vrijheid. Maar ze belandde in een strijd tegen een wrede sultan, die zijn eigen vader afslachtte en de woestijndorpen met harde hand regeert. Een onverwachte ontmoeting zet haar leven op z’n kop. Ze wordt ontvoerd en naar het paleis van de sultan gebracht. Het paleis is een wespennest van achterdocht, angst en intriges - eigenlijk de perfecte plek om te spioneren. Maar dat is niet zonder gevaren…

‘Superspannend boek en een aanrader voor de fans van De Hongerspelen en De Selectie’.
Girlz
Meer
Specificaties
Artikelcode: 6503932
Afmeting: 22,7 x 15,0 cm
EAN code: 9789024570270
Prijs: Incl. BTW en excl. verzendkosten
Auteur: Alwyn Hamilton
Bindwijze: Paperback
Aantal pagina's: 464
Verschijningsjaar: 2017
Uitgever: Luitingh Sijthoff
Te vinden in de volgende categorie:
Bezorging
  • Op dagen voor 21:45 uur besteld, volgende dag in huis
  • Gratis verzenden vanaf € 35 in NL BE
  • GRATIS afhalen bij ons filiaal in Ede
  • Binnen 30 dagen kun je je bestelling retourneren.
    Ga naar de retourenpagina en volg de procedure.
    Het artikel dient ongebruikt te zijn en, voor zover mogelijk, verpakt in de originele verpakking.
    Na retourzending ontvang je het aankoopbedrag zo spoedig mogelijk terug.

Heb je een vraag over dit artikel?

Velden gemarkeerd met een * zijn verplichte velden.